Наші новини

з 10 березня працюємо у Львові. new препарат без кольору та запаху, таргани хренiють!
з 11 вересня начали работать в Миколаєві!

Брати і сестри зі Львова, Одеси та Миколаєва, наша зброя проста але потужна і надійна: Дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація

бей крыс

Дезінфекція

Крім проблем з потенцією, зайвою вагою і світовою фінансовою кризою, є ще кілька чинників, які можуть нам зіпсувати життя. Це численні натовпи комах і мікробів, що атакують наше житло на кожному кроці і здатних перетворити наше життя в пекельні муки. Для профілактики і захисту побутових приміщень і торгових площ від комах і мікробів ми надаємо дезінфекційні послуги за допомогою сертифікованих в Україні та якісних хімічних речовин. Ці послуги в основному здійснюються шляхом розпилення рідких препаратів антимікробної дії в приміщеннях без ризику заподіяння шкоди для життя людини. Крім того, ми також надаємо ці послуги для дезінфекції контейнерів автомобілів і рефрижераторів.

Дезінсекція

Як заповідали нам великі медичні світила - мухи є переносниками зарази, і отже нашої архіважливим завданням є їх нещадне знищення. Ми пропонуємо тобі шанс взяти участь у винищуванні мух, комарів, ос - всіх цих дзижчать тварюк, і нахлібників всього прогресивного людства. Але крім мух є ще інші вихованці, які грунтовно псують нам не тільки нервову систему, а й здоров'я. Наприклад, блохи і воші які за допомогою своїх друзяк щурів, залишили помітний слід в історії людства, розносячи по Європі чуму, яка викосила стільки ж людських життів, скільки і великий австрійський художник. Скажімо тверде НІ блохам, вошам, мокрицям! Моль не пройде! Таргани ГОУ ХОМ!

Дератизація

Щур - кривавий і страшний звір, що маскується під невинного хом'яка, за безліч років пристосувався жити поруч з людиною. Але на відміну від собачок і кішечок, які проживають так само поруч, щур ще і навчилася посилати нас, нахабно нахер. Мало того що вона жере все наше і шкребеться ночами не приносячи замість ніякої користі, так вона ще тирить і псує продукти з дорогих супермаркетів. Але найстрашніше - це те, що щур переносить всілякі зарази: чуму, туляремію, лістеріоз. Тому в оселях будь-яких великих міст дератизація це нагальна потреба. І як би не протестували вегетаріанці в компанії з товариством захисту тварин, ми по першому вашому дзвінку проведемо грамотну дератизацію - і підсипаючи правильний отрута в місця їх скупчення, інакше містах як і в XIV столітті може прийти вселенський п .... ц.

Умершие от туберкулеза

Знищення туберкульозної палички

Чому то так історично склалося що у всіх паразитів є паличка. У даішників є, і у бактерій є - і навіть безліч, і серед них не просто паличка, а туберкульозна паличка або паличка Коха. І шкодять ці палички людям, багато, довго і болісно, ​​часто з летальним результатом. І якщо ми не хочемо опинитися в одній компанії з Чеховим, Ромен Роллана, Лесею Українкою, Шиллером, Цельсієм, Оруеллом і Людовіком XVII, які почали лише з періодичного кашлю, а закінчили самі знаєте чим, то треба звичайно, як то їй протистояти. Сил звичайно мало, але протистояти треба.

Щорічно, приблизно 3 мільйони, не витримують і приєднуються, по крайней мере, так нас інформує Всесвітня організація охорони здоров'я. Але ми сподіваюся витримаємо. Головне що б immunitas статус не підвів, так як лікування довго і дорого, а по печінці б'є, не гірше ментів і алкоголізму. Підстерігає і нападає ця туберкульозна паличка раптово, віроломно і як правило з за рогу.

Припустимо купив хтось квартиру, а там раніше жив тихий чоловік, який вперто кашляв ... Історію продовжувати не хочеться, так як хепі енду у неї немає. Справа в тому, що мікробактерії туберкульозу пристосувалися, до морозу, жарі до вологи і світла. Але в залежності від обстановки зберігаються протягом від трьох місяців до, сам Кох не знає до скількох. І ось живуть ці хитрі мікроби на сторінках книг покійного і того і чекають, кого б хапнути. Треба зауважити, що бацила з однаковою ефективністю заражає бідних і багатих не роблячи відмінностей в соціальному статусі. Їй абсолютно монопенісуально кого кусати, і різниця лише в тому, що при наявності деяких фінансових можливостей, ви можете замовити послугу по добутку цієї палички Коха з будь-яких приміщень, а рознощики туберкульозу мухи і таргани помруть вже бонусом.

Так шо, потрібна нам та паличка? А тут і думати то не треба. Ось дружина Достоєвського, нащо розумна баба була ... а все думала ... думала ...

Вирішуйте і телефонуйте - телефон для зв'язку: 067 524-51-39

ЛЮБИШ ВІДРИВАТИ КРИЛЬЦЯ У МУХ? ІДИ ДО НАС ПРАЦЮВАТИ